شلوار اسلش زنانه

شلوار اسلش زنانه

شلوار Joggers که در ایران به نام شلوار اسلش شناخته شده است، در فشن 2019 و 2018 در استایل خیابانی، ورزشی و خانگی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.شلوارهای اسلش در سال های اخیر در بین جوانان جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند.این شلوارها هم برای بیرون از خانه و هم داخل خانه مناسب هستند و هم زنان و هم مردان می توانند از آن ها استفاده کنند.

-مدل های اسپرت این شلوارها بسیار راحت و زیبا بوده و برای مسافرت های طولانی مناسب هستند.شلوارهای اسلش مطابق با هر فصل دارای مدل های گرم کن و خنک هستند.

-اگر دوست ندارید از مدل اسپرت برای بیرون از منزل استفاده کنید شلوار اسلشی را انتخاب کنید که کمرکش نیست و دارای دکمه و زیپ است .بهتر است از رنگ های تیره استفاده شود که با هرلباس و کفشی ست شود.

-اسلش هایی که طرح و رنگ روشن دارند برای بیرون از منزل خیلی مناسب نیستند.

-اگر لباس های ساده را نمی پسندید و به شلوارهای اسلش تیره و اسپرت علاقه ای ندارید به جای استفاده از اسلش های رنگی و طرح دار ، از اسلش هایی استفاده کنید که با زیپ و جیب و کمربند تزیین شده اند.

شلوار اسلش را هرگز با لباس رسمی مثل کت نپوشید.شلوار اسلش  را فقط با تی شرت ، کت جین ،کتان و بهاری ، کاپشن و پلیورهای بهاری بپوشید.

شلوار اسلش را با تاپ های تنگ و چسبان ست کنید.

پیراهن و بلوز یا تی شرتی که با شلوار اسلش می پوشید داخل شلوار قرار دهید.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.


آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه