انواع پارچه های شلوار زنانه

انواع پارچه های شلوار زنانه

قسمت اعظم از کمد لباس ها مختص به شلوارهای مختلف با جنس ها و کاربردهای متفاوت است. تنوع پارچه های شلوار زنانه که در بازار به فروش می رسند بسیار زیاد است اما به اینکه شلوار برای چه محیطی استفاده می شود بستگی دارد،مثلاً در خانه می خواهید بپوشید یا در محل کار؟

پارچه های شلوار زنانه باید حداقل در پود ،کمی انعطاف و کشسانی داشته باشند زیرا از پارچه های راسته و خشک برای مدل زنانه در ایران کمتر استفاده می شود. اما به جای آن از انواع پارچه شلواری کشی استفاده می شود که ازجمله بنگال، طرح لی، پود کش یا حتی گاهی تار کش را می توان نام برد. جدیدترین نمونه ،پارچه  شلوار زنانه طرح لی کشی است که برای شلوار ساپورتی زنانه بهترین انتخابی است .

پارچه های مناسب برای شلوار اسپرت عبارتند از :

پارچه بنگال ، پارچه کتان ، پارچه لینن و پارچه جین که شامل پارچه جین ژاپنی ، جین خام، جین لبه دوخته شده وجین ارگانیک است.

پارچه هایی که مناسب شلوار کلاسیک هستند عبارتند از:

پارچه کرپ و پارچه گاباردین

پارچه های مخصوص شلوار راحتی :

پارچه مخمل ، تریکو ، لینن های لطیف

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.


محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید