شلوار های جین زنانه

 شلوار های جین زنانه

شلوار جین به شلوارهایی گفته می شوند که از پارچه دنیم (Denime) تهیه می شوند. دنیم به پارچه کتانی گفته می شود که دارای بافت راه راه و ضخیم است و بیشتر برای دوخت شلوار از ان استفاد می شود.در ایران عموما به شلوار جین ،لی هم می گویند .درصورتیکه لی نام یک برند است و جین و لی هیچ فرقی با هم ندارند.

اولین بار پارچه ی جین در کشور فرانسه و ایتالیا تولید شد.در حقیقت کلمه جین ازکلمه ی "جنوا" که نام منطقه ای در ایتالیا بوده است ،گرفته شده است . در اواخر قرن نوزدهم پارچه ی جین درجنوا تولید شد. اما آمریکایی ها نام این منطقه را به شیوه خود بیان می کردند و جنوا را جین تلفظ می کردند.به  تدریج در زمان کوتاهی همه ازاین تلفظ استفاده کردند و درسراسردنیا به این شلوار، جین می گفتند.

نخستین بار از پارچه جین اولیه یا دنیم برای دوخت لباس ملوانان استفاده شد.اما در سال 1950 شلوار جین در بین نوجوانان محبوبیت پیدا کرد و بعدها عموم از آن استفاده کردند.

قدیمی ترین برندهای جین عبارتند از : لی ، لیوایز متعلق به لوی استراوس و رنگلر.

اصولا شلوارهای جین به رنگ آبی یا همان نیلی هستند.برای رنگ شلوارها، رنگ نیل بکار برده می شود که اولین بار در هند تولید و پرورش داده شد و اکنون در فرایندهای شیمیایی تولید می شود.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.


محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید