شستشوی شلوار مشکی

شستشوی شلوار مشکی

در این مقاله نکاتی پیرامون شستشوی لباس های مشکی بویژه شلوار مشکی ارائه می شود:

-لباس های مشکی را بیش از حد نشویید .شستشوی بیش از حد باعث از بین رفتن رنگ شلوار و بور شدن آن می شود.

-شلوار مشکی را با لباس های دیگر نشویید و باید آن را با لباس های تیره و مشکی دیگر بشویید وبر اساس وزن لباس ها آن ها را باهم بشویید.

-شلوار و لباس های مشکی را پشت و رو بشویید. زبرا در فرایند شستشو سطح پارچه به هم ساییده می شود و باعث رنگ پریدگی شلوار یا لباس های مشکی می شود.زیپ ها و دکمه های لباس ها را ببندید و پشت و رو بشویید.

-آب گرم رنگ را از روی الیاف پارچه می برد.شلوار مشکی را با آب سرد بشویید.

-برای جلوگیری از رنگ پریدگی لباس های مشکی کوتاه ترین زمان شستشو را انتخاب کنید.

-از موادشوینده مخصوص البسه مشکی برای شستشو استفاده کنید.

-لباس ها را در هوای آزاد و دور از نور آفتاب آویزان و خشک کنید و از خشک کن ماشین لباس شویی استفاده نکنید .گرمای خشک کن رنگ لباس های مشکی را بور می کند.

-همچنین می توانید در فرایند شستشوی لباس ها و شلوار مشکی از سرکه یا نمک استفاده کنید.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه