شلوار کرپ زنانه

شلوار کرپ زنانه

برای آشنایی بیشتر شما خریداران گرامی با جنس های مختلف پارچه که در تولید شلوارهای زنانه بکار می رود ، به بررسی پارچه ی کرپ در این مقاله می پردازیم.

جنس پارچه ی کرپ از جنس هایی چون ابریشم، پشم و یا پلی استراست. این پارچه با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است. بافت پارچه های کرپ دارای دو نوع مختلف است ، نوع اول به نرم یا کرپ مشرقی و نوع دوم به سخت یا پیچ خورده معروف هستند.کرپ پارچه ای است که می تواند از الیاف اکثر پارچه های اصلی تولید  شود و ضخامتش متغیر است.از مهمترین ویژگی های کرپ کش آمدن پارچه کرپ بافت سوزنی شکلی که پارچه کرپ دارد و ضخامت مناسب و سبکی آن است.

انواع کرپ به شرح زیر است:

کرپ گلدار ترک که بیشتر برای دوخت کت، مانتو، سارافون، دامن و بلوز به کار می رود.

کرپ اسکاچی که حالت کشسانی دارد و از ویژگی های آن ریزش زیبا و حالت ایستایی خوب پارچه کرپ اسکاچی است.از این پارچه برای دوخت مانتو و سارافون استفاده می شود.

کرپ فلورانس که دارای جنسی نرم و دراپه ی زیبا و بافتی محکم است.در بافت این پارچه از پلی استر استفاده شده که به آن خاصیت ضدچروکی می دهد.این پارچه در دوخت کت و دامن، پیراهن و حتی مانتو کاربرد دارد.

کرپ حریر به دلیل داشتن بافتی بادوام و ظریف برای دوخت لباس های مجلسی ، کت وشلوار و مانتوبه کار می رود.رنگ های تیره ی این پارچه بسیار پرفروش هستند.

کرپ دیور که الیاف آن از نخ پنبه ای و درصد بیشتری پلی استراست و به آن خاصیت ضد چروکی می دهد.از این پارچه در دوخت انواع بلوزهای مد روز، مانتو، لباس شب و پیراهن های کوتاه استفاده می شود.

کرپ حبابی یا پفکی که الیافی برجسته و لطیف دارد و به دلیل اینکه کمترچروک می شود برای پیراهن و شومیز استفاده می شود.

کرپ پشمی یا نخی که از الیاف پشم تهیه می شود و دارای بافتی یکدست و منسجم است و یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارین کرپ ها به شمار می رود.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.


آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه