روش صحیح شستشوی شلوارهای جین

روش صحیح شستشوی شلوارهای جین

 برای اینکه به عمر شلوار لی خود بیفزایید ،لطفا این مطلب را که درمورد شستشوی صحیح لباس است مطالعه فرمایید.

بهتر است شلوار جین را یا تنهایی یا با لباس هایی بشویید که رنگ نمی دهند .برای شستشوی جین حتما از آب ولرم یا سرد استفاده کنید زیرا آب داغ باعث کم رنگ شدن شلوار می شود و به مرور زمان تغییر حالت می دهد.

برای اینکه رنگ و حالت شلوار جین حفظ شود بهتر است پشت و رو شسته شود تا سطح شلوار به لباس های دیگر ساییده نشود. این کار به نو ماندن شلوار کمک می کند.

هنگام شستشو ،زیپ و دکمه های آن را ببندید.

از شوینده های ساده استفاده کنید .پودرها و شوینده های قوی بافت جین را از بین می برند.

استفتده از مقداری سرکه در هنگام شستشو باعث تثبیت رنگ جین می شود.

برای خشک کردن شلوارهای جین آن ها را در آفتاب پهن نکنید .آن ها را در هوای آزاد و در سایه پهن کنید.

درکل شستشوی زیاد عمر شلوارهای جین را کاهش می دهد سعی کنید کمتر آن ها را بشویید.اگر قسمتی از شلوار لک شد بهتر است فقط همان قسمت را بشویید.به روش شستشو و نکاتی که روی شلوار وجود دارد دقت کنید.

بهتر است برای شستشوی شلوار از دست استفاده کنید و آن را در ماشین نشویید و زمان مناسب برای شستشوی شلوار جین هر دو یا سه ماه یکبار است.اگر از ماشین برای شستشو استفاده می کنید حتما از دور کند آن استفاده کنید.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

 

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید