انواع شلوار جین زنانه

انواع شلوار جین زنانه

امروزه شلوار جین در طرح ها و رنگ های متنوع وارد بازار شده است تا افراد طبق سلیقه ی خود بتوانند شلوار مناسب را انتخاب و خریداری نمایند.

1-شلوار جین راسته که عرض این نوع شلوار از زانو به پایین یکسان است .

2- شلوار جین دم پا گشاد که از قسمت زانو به پایین شکل A دارد.

3-شلوارجین چکمه ای که درقسمت بالای زانو تنگ هستند و از زیر زانو کمی گشاد می شوند البته نه به اندازه ی جین دم پاگشاد.

4-شلوارجین پسرانه که برعکس جین چکمه ای دربالای زانو گشاد و در پایین تنگ می شود و اغلب پاره یا سنگ شور شده اند.اغلب این نوع مدل قد کوتاهی دارد.

5-شلوارجین بگی که بسیار گشاد و شل است و کمر آن پایین تر از قسمتی که باید باشد قرار می گیرد .البته خانم ها کمتر از این نوع شلوار استفاده می کنند.

6-شلوارجین گشاد که از بالا مانند دامن شلواری گشاد دوخته شده است.

7-شلوار جین برمودا که تا قسمت ساق پا کوتاه است.

8-شلوار جین لوله تفنگی که از بالا تا پایین تنگ و جذب هستند و بسیار زیبا.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه