شلوار جین دودی

شلوار جین دودی

شلوار جین دودی

شلوار جین Skinny که در ایران به شلوار لوله تفنگی معروف است، یک مدل شلوار بسیار جذب و اندامی است. این مدل شلوار لی کاملا مدل پاهایتان را نمایش می‌دهد. اگر پاهای خوش فرم دارید، این همان شلوار مناسب اندام شما است. این مدل شلوار جین مورد توجه سوپراستارهای موسیقی، به‌خصوص ستاره‌های موسیقی راک قرار گرفت. جوانان به تقلید از ستاره‌های موسیقی، شلوار لوله تفنگی را وارد گروه لباس‌های خود کردند که هر چند سال یک‌بار وارد صنعت فشن می‌شود. امروزه با پیشرفت مد ،بیشتر بانوان از شلوارهای جین لوله استفاده می کنند.در هنگام خرید این نوع شلوارها به لیبل روی شلوارها دقت کنید . در شلوارهای مرغوب درصد کشیدگی روی این لیبل ها با کلماتی چون  Lycra، Spandex یا Stretch مشخص می شود.شلوارهای باکیفیت با عدد 1 یا نهایتا2 درصد مشخص می شوند و شلوارهای بالای 2 درصد کیفیت پایین تری دارند و با شستشو حالت خود را از دست می دهند و زود پاره می شوند.

یکی دیگر از شلوارهای تولید شده درتولیدی نیک پوشان ، شلوار جین دودی است که دارای طرفداران بسیاری می باشد.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید