شلوار جین دودی

شلوار جین دودی

شلوار جین دودی

شلوار جین Skinny که در ایران به شلوار لوله تفنگی معروف است، یک مدل شلوار بسیار جذب و اندامی است. این مدل شلوار لی کاملا مدل پاهایتان را نمایش می‌دهد. اگر پاهای خوش فرم دارید، این همان شلوار مناسب اندام شما است. این مدل شلوار جین مورد توجه سوپراستارهای موسیقی، به‌خصوص ستاره‌های موسیقی راک قرار گرفت. جوانان به تقلید از ستاره‌های موسیقی، شلوار لوله تفنگی را وارد گروه لباس‌های خود کردند که هر چند سال یک‌بار وارد صنعت فشن می‌شود. امروزه با پیشرفت مد ،بیشتر بانوان از شلوارهای جین لوله استفاده می کنند.در هنگام خرید این نوع شلوارها به لیبل روی شلوارها دقت کنید . در شلوارهای مرغوب درصد کشیدگی روی این لیبل ها با کلماتی چون  Lycra، Spandex یا Stretch مشخص می شود.شلوارهای باکیفیت با عدد 1 یا نهایتا2 درصد مشخص می شوند و شلوارهای بالای 2 درصد کیفیت پایین تری دارند و با شستشو حالت خود را از دست می دهند و زود پاره می شوند.

یکی دیگر از شلوارهای تولید شده درتولیدی نیک پوشان ، شلوار جین دودی است که دارای طرفداران بسیاری می باشد.

علاوه بر کیفیت و قیمت بسیار مناسب ، شلوارهای تولیدی ما از دوختی منظم و مرتب برخوردار هستند .که البته نتیجه ی تلاش و کار ، کارکنان مجرب و کارآزموده ی این تولیدی می باشد.جهت سفارش با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

تولیدی نیک پوشان ،محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رساند.

تمامی  شلوارهای این تولیدی دارای طرح ها و رنگ بندی های متنوعی می باشد که به شما انتخاب های بسیاری ارائه می دهد .

هدف ما در این تولیدی ،جلب رضایت شما مشتریان گرامی است.


 

 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه