پارچه لمه

پارچه لمه

در این مقاله به توضیح پارچه ی لمه برای شناخت بیشتر آن می پردازیم.

پارچه لمه پارچه‌ای براق و درخشان است که در دوخت انواع مدل‌های لباس برای مثال در لباس‌های مجلسی و ماکسی و لباس‌های شب و دامـن و حتی کیف استفاده می شود. همچنین برای تهیه ی رومیزی یا کوسن در دکوراسیون منـزل استفاده می شود.

پارچـه‌های لمه مقداری حالت کشی دارند و تا حدودی نیز لخت هستند. به دلیل همین لخت بودن  روی تن قشنگ تر دیده می شوند.

لمه معمولا ترکیبی از الیاف و مواد مختلف است. مواد تشکیل دهنده ی آن، پارچه های فلزی و پارچه ی پرکننده است.پارچه ی پرکننده می تواند نایلون یا پلی استر باشد . این پارچه برای تولید پارچه های براق و در عین حال سبک وزن کاربرد بیشتری دارد. باید به این نکته توجه کرد که منظور از پارچه فلزی این نیست که از فلز خالص به وجود آمده ، بلکه الیافی پلاستیکی و یا نخی هستند که دارای پوشش فلزی معمولی می باشند.

با پیشرفت تکنولوژی در همه زمینه ها، تولید پارچه هم با پیشرفت چشمگیری روبرو شده است. امروزه برای تولید این پارچه از مواد جدیدتری استفاده می‌شود. این مواد نسبت به گذشته بسیار سبک تر هستند و معمولا خارش نیز ایجاد نمی‌کنند. چون پارچه لمه معمولا باعث خارش مختصری می‌شود.

تولیدی نیک پوشان تولید کننده ی شیک ترین و باکیفیت ترین شلوارهای زنانه به صورت عمده در خدمت مشتریان گرامی است .

برای سفارش با شماره 09121309316 تماس حاصل نمایید.

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.