شلوار سرهمی زنانه

شلوار سرهمی زنانه

یکی از انواع شلوارهای جین زنانه که در چند سال اخیر در بین جین پوشان، طرفداران بسیاری پیدا کرده است، شلوارهای سرهمی یا بیلرسوت ها هستند. بیلرسوت یا اورآل در واقع همان شلوارهای سرهمی هستند .بیلرسوت یک کلمه ی ترکیه ایست که به معنای شلوار پیش بندی یا سرهمی است.

اورآل هم شلوار سرهمی از جنس جین است که اولین بار در آمریکا اختراع شد.

شلوارهای سرهمی زنانه و دخترانه درانواع مختلفی وجود دارند .

تیپ های سرهمی بیشتر مناسب اسپورت پوشان است ، اما این یک قاعده کلی نیست زیرا شلوارهای سرهمی مدل های کاملا خانمانه و شکیل و مجلسی هم دارند که همه سلیقه ها را راضی می کند.

دسته بندی سرهمی ها به این شرح است:

-سرهمی مجلسی : این نوع شلوارها با پارچه های مجلسی مثل گیپور یا کرپ ویا ترکیب آن ها با تور دوخته می شوند.

-سرهمی تابستانه :پارچه ی این سرهمی ها بسیار خنک هستند و اغلب بدون آستین یا با آستین کوتاه تهیه می شوند.

-سرهمی خانگی :سرهمی های خانگی از پارچه های خنک و نخی دوخته می شوند و راحت و گشاد هستند.

-سرهمی  زمستانه :این نوع سرهمی از جنس جین یا کتان هستند که در زیر آن یک بلوز یا شومیز و یا از روی آن یک کت یا پلیور ظریف پوشیده می شود.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید