شلوار سرهمی زنانه

شلوار سرهمی زنانه

یکی از انواع شلوارهای جین زنانه که در چند سال اخیر در بین جین پوشان، طرفداران بسیاری پیدا کرده است، شلوارهای سرهمی یا بیلرسوت ها هستند. بیلرسوت یا اورآل در واقع همان شلوارهای سرهمی هستند .بیلرسوت یک کلمه ی ترکیه ایست که به معنای شلوار پیش بندی یا سرهمی است.

اورآل هم شلوار سرهمی از جنس جین است که اولین بار در آمریکا اختراع شد.

شلوارهای سرهمی زنانه و دخترانه درانواع مختلفی وجود دارند .

تیپ های سرهمی بیشتر مناسب اسپورت پوشان است ، اما این یک قاعده کلی نیست زیرا شلوارهای سرهمی مدل های کاملا خانمانه و شکیل و مجلسی هم دارند که همه سلیقه ها را راضی می کند.

دسته بندی سرهمی ها به این شرح است:

-سرهمی مجلسی : این نوع شلوارها با پارچه های مجلسی مثل گیپور یا کرپ ویا ترکیب آن ها با تور دوخته می شوند.

-سرهمی تابستانه :پارچه ی این سرهمی ها بسیار خنک هستند و اغلب بدون آستین یا با آستین کوتاه تهیه می شوند.

-سرهمی خانگی :سرهمی های خانگی از پارچه های خنک و نخی دوخته می شوند و راحت و گشاد هستند.

-سرهمی  زمستانه :این نوع سرهمی از جنس جین یا کتان هستند که در زیر آن یک بلوز یا شومیز و یا از روی آن یک کت یا پلیور ظریف پوشیده می شود.

بهترین و باکیفیت ترین بیلرسوت ها در طرح ها و مدل های مختلف را از تولیدی نیک پوشان خریداری نمایید.برای سفارش شلوارهای موردنظر خود به صورت عمده با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

تولیدی نیک پوشان با سال ها تجربه در تولید شلوارهای زنانه ،به منظور جلب رضایت مشتریان خود باکیفیت ترین و شیک ترین شلوارهای زنانه را در طرح ها و رنگ های متنوع به بازار عرضه می کند.

هدف ما و همکاران ما در این تولیدی جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه