شلوار سرهمی

شلوار سرهمی

 بیلرسوت یا اورآل در واقع همان شلوارهای سرهمی هستند .بیلرسوت یک کلمه ی ترکیه ایست که به معنای شلوار پیش بندی یا سرهمی است.

اورآل هم شلوار سرهمی از جنس جین است که اولین بار در آمریکا اختراع شد.

شلوارهای سرهمی زنانه و دخترانه درانواع مختلفی وجود دارند .

تیپ های سرهمی بیشتر مناسب اسپورت پوشان است ، اما این یک قاعده کلی نیست زیرا شلوارهای سرهمی مدل های کاملا خانمانه و شکیل و مجلسی هم دارند که همه سلیقه ها را راضی می کند.

دسته بندی سرهمی ها به این شرح است:

-سرهمی مجلسی : این نوع شلوارها با پارچه های مجلسی مثل گیپور یا کرپ ویا ترکیب آن ها با تور دوخته می شوند.

-سرهمی تابستانه :پارچه ی این سرهمی ها بسیار خنک هستند و اغلب بدون آستین یا با آستین کوتاه تهیه می شوند.

-سرهمی خانگی :سرهمی های خانگی از پارچه های خنک و نخی دوخته می شوند و راحت و گشاد هستند.

-سرهمی  زمستانه :این نوع سرهمی از جنس جین یا کتان هستند که در زیر آن یک بلوز یا شومیز و یا از روی آن یک کت یا پلیور ظریف پوشیده می شود.

تولیدی نیک پوشان با سال ها تجربه در تولید شلوارهای زنانه ،به منظور جلب رضایت مشتریان خود باکیفیت ترین و شیک ترین شلوارهای زنانه را در طرح ها و رنگ های متنوع به بازار عرضه می کند.

شماره تماس جهت سفارش عمده ای: 09121309316

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.