شلوار جودون زنانه

شلوار جودون زنانه

بافت پارچه جودون ضخیم است. پارچه جودون توسط ماشین های گردباف بافته می شود.در بافت این پارچه نخ های متنوعی به کارمی رود. اغلب در بافت این پارچه از نخ پنبه استفاده می شود اما گاهی بنا به سفارش تولید کننده لباس یا طراح ، از نخ های دیگری هم به صورت ترکیبی در بافت جودون استفاده می شود.

 نخ مصنوعی در ترکیب با پنبه باعث ضخامت پارچه جودون می شود. استفاده از نخ مصنوعی در تهیه این پارچه  در کیفیت آن تاثیر مستقیمی دارد.بافت جنس جودون به شکل لوزی است.

 برای تهیه ی پارچه جودون مرغوب از نخ مرغوب مثل پنبه کامفور و کامپکت باید استفاده شود.

پارچه جودون تولید شده در ایران قابلیت صادرات دارد. با توجه به گسترش استفاده از این پارچه در تولید تیشرت مردانه ، بازار بسیار مناسبی برای آن در کشورهای اصلی تولید کننده پوشاک فراهم شده است.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید