پارچه جودون

پارچه جودون

بافت پارچه جودون ضخیم است. پارچه جودون توسط ماشین های گردباف بافته می شود.در بافت این پارچه نخ های متنوعی به کارمی رود. اغلب در بافت این پارچه از نخ پنبه استفاده می شود اما گاهی بنا به سفارش تولید کننده لباس یا طراح ، از نخ های دیگری هم به صورت ترکیبی در بافت جودون استفاده می شود.

 نخ مصنوعی در ترکیب با پنبه باعث ضخامت پارچه جودون می شود. استفاده از نخ مصنوعی در تهیه این پارچه  در کیفیت آن تاثیر مستقیمی دارد.بافت جنس جودون به شکل لوزی است.

در تهیه تیشرت از پارچه جودون استفاده می شود. به همین دلیل این پارچه از پارچه های پرطرفدار در بین فعالان پوشاک به شمار می آید.پس از تهیه ی این پارچه  به صورت خام ، جهت رنگرزی و تکمیل به کارخانجات فرستاده می شود.مرحله رنگرزی و تکمیل  از اهمیت زیادی برخوردار است.

استفاده از نخ دربافت و تکمیل و رنگرزی پارچه در برندهای معروف خارجی و ایرانی متفاوت است. تکنولوژی تهیه در هر دو یکسان است. برای تهیه ی پارچه جودون مرغوب از نخ مرغوب مثل پنبه کامفور و کامپکت باید استفاده شود.

قیمت پارچه جودون بنابر نوع نخ مورد استفاده ،متغیر است. هر چقدر نخ مصنوعی استفاده شود قیمت نیز متغیر می شود.

پارچه جودون تولید شده در ایران قابلیت صادرات دارد. با توجه به گسترش استفاده از این پارچه در تولید تیشرت مردانه ، بازار بسیار مناسبی برای آن در کشورهای اصلی تولید کننده پوشاک فراهم شده است.

تولیدی نیک پوشان با استفاده از مرغوب ترین پارچه ها، شلوارهای زنانه شیک و با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

برای ثبت سفارش خود به صورت عمده ای با شماره ی 09121309316 تماس حاصل فرمایید.

 

 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.