شلوار جودون زنانه

شلوار جودون زنانه

بافت پارچه جودون ضخیم است. پارچه جودون توسط ماشین های گردباف بافته می شود.در بافت این پارچه نخ های متنوعی به کارمی رود. اغلب در بافت این پارچه از نخ پنبه استفاده می شود اما گاهی بنا به سفارش تولید کننده لباس یا طراح ، از نخ های دیگری هم به صورت ترکیبی در بافت جودون استفاده می شود.

 نخ مصنوعی در ترکیب با پنبه باعث ضخامت پارچه جودون می شود. استفاده از نخ مصنوعی در تهیه این پارچه  در کیفیت آن تاثیر مستقیمی دارد.بافت جنس جودون به شکل لوزی است.

 برای تهیه ی پارچه جودون مرغوب از نخ مرغوب مثل پنبه کامفور و کامپکت باید استفاده شود.

پارچه جودون تولید شده در ایران قابلیت صادرات دارد. با توجه به گسترش استفاده از این پارچه در تولید تیشرت مردانه ، بازار بسیار مناسبی برای آن در کشورهای اصلی تولید کننده پوشاک فراهم شده است.

 

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده باکیفیت ترین و شیک ترین شلوارهای زنانه بصورت عمده در خدمت خریداران گرامی است.

این تولیدی برای جلب نظر شما خریداران گرامی،از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها برای تولید و دوخت شلوارهای زنانه استفاده می کند و با نازل ترین قیمت به بازار عرضه می کند.

جهت ثبت سفارش های خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

با مراجعه به سایت نیک پوشان از مشخصات دوخت و نوع پارچه ی شلوارها و قیمت آن ها اطلاع کسب کنید. تا بتوانید شکیل ترین و بروزترین شلوارها را متناسب با اندام خود انتخاب نمایید و به زیبایی اندام خود بیفزایید.

هدف ما در تولیدی نیک پوشان، جلب رضایت شماست.آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه