پارچه فاستونی

پارچه فاستونی

فاستونی به نوعی پارچه ی  پشمی ساده یا نخی گفته می شود که برای تهیه کت و دامن ،کت و شلوار و مانتو و...استفاده می شود.

انواع نخ فاستونی از پشم ، مخلوط پشم و کرک و مخلوط پشم و پلی استر فراهم می شود.

پارچه های فاستونی که درصد پشم بیشتری در آن ها بکار رفته است ، نرم و لطیف هستند و از فاستونی های ویسکوز سنگین تر هستند و بیشتر چروک می شوند.قیمت این نوع پارچه نسبت به فاستونی پلی استر بیشتر است.

فاستونی های پلی استر و ویسکوز به دلیل داشتن الیاف پلاستیکی کمتر چروک می شوند ولی انعطاف پذیری کمتری دارند و پارچه حالت خشک دارد و قیمت آن نسبت به فاستونی نوع اول پایین تر است.

درفاستونی های عالی تر، درصد های متفاوتی از پشم و پلی استراستفاده می شود و پشم یا پلی استر خالص نیستند.

تولیدی نیک پوشان ،تولید کننده ی انواع شلوارهای زنانه با بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها در خدمت خریداران گرامی است.

با مراجعه به سایت نیک پوشان از مشخصات دوخت و نوع پارچه ی شلوارها و قیمت آن ها اطلاع کسب کنید .

شماره تماس جهت سفارش عمده ای: 09121309316

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.