شلوار کرپ کریشه زنانه

شلوار کرپ کریشه زنانه

یکی دیگر از پارچه‌های محبوب برای فصل‌های گرم سال ، پارچه کرپ کریشه است . پارچه کرپ کریشه دارای شباهت های زیادی به پارچه‌ نخی است، اما جنس و الیاف سازنده ی آن با پارچه نخی متفاوت است.

 مهم‌ترین الیاف بکار رفته درپارچه ی کرپ الیاف‌های مصنوعی و پلی‌استر است.همچنین بافت پارچه‌های کریشه شباهت خیلی زیادی به یکدیگر دارند. این پارچه دارای بافت‌های راه‌ راه است.

پارچه کرپ کریشه به دلیل خنک و نازک بودن مناسب استفاده در فصول گرم سال است. با این حال، حالت بدن‌نما ندارد.

این پارچه برای دوخت‌های غیر مجلسی همچون مانتو، لباس راحتی، شومیز و سارافون مناسب است.

انواع پارچه‌های کریشه عبارتند از: کریشه گلدار، پارچه کریشه ساده، پارچه کریشه مانتویی، پارچه کریشه اندونزی، پارچه کریشه طرح‌ دار و…

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.


 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه