شلوار کرپ کریشه

شلوار کرپ کریشه

یکی دیگر از پارچه‌های محبوب برای فصل‌های گرم سال ، پارچه کرپ کریشه است . پارچه کرپ کریشه دارای شباهت های زیادی به پارچه‌ نخی است، اما جنس و الیاف سازنده ی آن با پارچه نخی متفاوت است.

 مهم‌ترین الیاف بکار رفته درپارچه ی کرپ الیاف‌های مصنوعی و پلی‌استر است.همچنین بافت پارچه‌های کریشه شباهت خیلی زیادی به یکدیگر دارند. این پارچه دارای بافت‌های راه‌ راه است.

پارچه کرپ کریشه به دلیل خنک و نازک بودن مناسب استفاده در فصول گرم سال است. با این حال، حالت بدن‌نما ندارد.

این پارچه برای دوخت‌های غیر مجلسی همچون مانتو، لباس راحتی، شومیز و سارافون مناسب است.

انواع پارچه‌های کریشه عبارتند از: کریشه گلدار، پارچه کریشه ساده، پارچه کریشه مانتویی، پارچه کریشه اندونزی، پارچه کریشه طرح‌ دار و…

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده ی شلوارهای زنانه با بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها و زیباترین دوخت ،محصولات خود را به صورت عمده به خریداران عرضه می کند.

شما می توانید مدل های مختلف و بروز شلوار را ازسایت ما خریداری نمایید.

شماره تماس جهت ثبت سفارش: 09121309316


 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.