شلوار زنانه دورو پنبه ای

شلوار زنانه دورو پنبه ای

شلوار زنانه دورو پنبه ای ، یکی از جذاب ترین شلوارهاست که در رنگ های مختلف تولید می شود و با مارکها و کیفیتهای مختلفی به بازار عرضه شده است.

شلوارهای تهیه شده با الیاف طبیعی پنبه گزینه خوبی برای استفاده در منزل و حتی محل کار است.

این شلوارها با پارچه های طرحدار به عنوان شلوار راحتی و با پارچه های ساده برای استفاده در محل کار تهیه می شوند.

از مناسب ترین مواد برای تولید شلوار، الیاف پنبه است و امروزه تولیدی های مختلف از این نوع پارچه برای تولید شلوار دورو استفاده می کنند.

همچنین شلوارهای پنبه ای دارای کیفیت بالایی هستند و چون در تولید آن ها از90 درصد نخ  استفاده می شود ، خنک و نرم است.

انواع شلوارهای زنانه نخی :

شلوار پنبه ای کتان

شلوار پنبه ای راحتی

شلوار پنبه ای لی

شلوار چسبان پنبه ای نخ


این شلوارها با پارچه های طرحدار بعنوان شلوار راحتی و با پارچه های ساده برای محل کار دوخته می شوند.

برخی از خصوصیات انواع شلوار زنانه پنبه ای عبارتند از:

خنک و راحت بودن

عدم ایجاد حساسیت پوستی

تنوع در مدل های لباس

به راحتی و باسرعت اتو می شوند و لکه را به خود نمی گیرند

برای مناسبتهای های مختلف قابل استفاده هستند

قیمت آن ها مناسب است.

البته اگر شلوارها از الیاف طبیعی تهیه شده باشند به مواد شوینده حساس بوده و این نوع شلوارها با آب سرد و بدون استفاده از شویندۀ قوی شسته می شوند.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید