شلوار پنبه ای

شلوار پنبه ای

از مناسب ترین مواد برای تولید شلوار، الیاف پنبه است و امروزه تولیدی های مختلف از این نوع پارچه برای تولید شلوار دورو استفاده می کنند.

همچنین شلوارهای پنبه ای دارای کیفیت بالایی هستند و چون در تولید آن ها از90 درصد نخ  استفاده می شود ، خنک و نرم است.

انواع شلوارهای زنانه نخی :

شلوار پنبه ای کتان

شلوار پنبه ای راحتی

شلوار پنبه ای لی

شلوار چسبان پنبه ای نخ

 

این شلوارها با پارچه های طرحدار بعنوان شلوار راحتی و با پارچه های ساده برای محل کار دوخته می شوند.

برخی از خصوصیات انواع شلوار زنانه پنبه ای عبارتند از:

خنک و راحت بودن

عدم ایجاد حساسیت پوستی

تنوع در مدل های لباس

به راحتی و باسرعت اتو می شوند و لکه را به خود نمی گیرند

برای مناسبتهای های مختلف قابل استفاده هستند

قیمت آن ها مناسب است.

البته اگر شلوارها از الیاف طبیعی تهیه شده باشند به مواد شوینده حساس بوده و این نوع شلوارها با آب سرد و بدون استفاده از شویندۀ قوی شسته می شوند.

 

 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.