شلوار کرپ مازراتی

شلوار کرپ مازراتی

شلوار مازراتی ، شلوار پارچه‌ای خوش پوش و شیک است که برای خانم‌ها طراحی شده است. پارچه این شلواراز جنس کرپ است. کرپ می‌تواند از جنس‌های ابریشم، پشم و یا پلی استر تولید شود . شلوارکرپ مازراتی معمولا مناسب فصول بهار و تابستان است. این مدل شلوار تنوع بالا و رنگبندی زیبایی دارد که انتخاب را برای خریداران و دوستداران آن سخت می‌کند.

شلوارکرپ مازراتی دارای مدل ها و طرح های متنوعی است:

-شلوار کرپ مازراتی راسته بلند

-شلوار کرپ مازراتی راسته قد 90

-شلوار کرپ مازراتی گشاد 

شلوار کرپ مازراتی طرحدار

قد شلوار کرپ مازراتی راسته بلند ، بالای کفش قرار می‌گیرد. این مدل شلوار حالت رسمی و شیک دارد و مناسب مجالس و یا مکان‌های رسمی است.

شلوار کرپ مازراتی با قد 90 که بالای مچ پا قرار می‌گیرد و به اصطلاح  به آن قد نود می گویند. این مدل شلوار مناسب خانم‌های لاغر و قد بلند است و قد آن‌ها را زیباتر جلوه می دهد.

شلوار کرپ مازراتی گشاد که به صورت تمام گشاد و دمپا گشاد در بازار موجود است. یکی دیگرازمدل‌های شلوار مازراتی گشاد ،به این صورت است که قسمت بالایی شلوار گشاد و قسمت پایینی تنگ و حالتی مدرن به آن می‌دهد. این مدل شلوار برای خانم‌هایی که قد بلندی دارند مناسب است.

شلوار کرپ مازراتی طرحدار که پارچه آن دارای طرح‌هایی مانند طرح چهارخانه است و به دلیل آن که پاها را پرتر نشان می‌دهد برای خانم هایی که پاهای لاغری دارند بسیار مناسب است.

تولیدی نیک پوشان ،شیک ترین و باکیفیت ترین شلوارهای زنانه را به صورت عمده عرضه می کند.

شماره تماس جهت ثبت سفارش: 09121309316


آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.