پارچه لاکرا

پارچه لاکرا

پارچه لاکرا ، اسپندکس یا الاستین از پارچه ها‌یی است که با الیاف مصنوعی بافته میشود و خاصیت کشسانی فوق‌العاده‌ای دارد.  لاکرا که گاهی با نام “کش” هم شناخته می شود، از پلاستیک طبیعی محکمتر و بادوام‌تر است و قابلیت کشسانی آن تا 5 برابر اندازه عادی است.

اغلب در تولید محصولاتی که خاصیت کشسانی پارچه اهمیت دارد، از پارچه لاکرا استفاده می شود.
معمولا
استفاده از پارچه های لاکرا دار برای لباس هایی مثل پوشاک ورزشی، دستکش، جوراب و … یک گزینه عالی محسوب میشود.

نخ لاکرا را معمولا با انواع نخ های دیگر ترکیب و نمونه لاکرای پارچه مخصوص را تولید می کنند. نام هایی مانند پنبه لاکرا، جودون لاکرا، کرپ لاکرا (کرپ کش) و … از ترکیب نخ لاکرا با موارد دیگر هستند.

از موارد استفاده ی لاکرا می توان به این موارد اشاره کرد:

به دلیل قابلیت الاستیکی لاکرا ،سایز لباس پس از شست و استفاده تغییر نمی کند و به شکل اولیه ی خود باز می گردد، بر خلاف پارچه های پنبه که دچار تغییر سایز و فرم  می شوند.

نخ ویسکوز خالص ، به تنهایی دارای استحکام بسیار پایینی است  و به تنهایی قابل بافت نیست . با ترکیب آن با لاکرا  به آن استحکام می بخشند.

لاکرا در پوشاکی همچون جوراب و دستکش ، به کار می رود .

به لباس حالت تحرک پذیری بالایی می دهد که در پوشاک ورزشی و ایروبیک ، بسیار مفید است .

از حالت کششی و استرج آن در مد استفاده کرده و لباس های جذابی را پدید می آورند.

تولیدی نیک پوشان تولید کننده ی شیک ترین و مناسب ترین شلوارهای زنانه به صورت عمده در خدمت خریداران گرامی است.

شماره تماس جهت ثبت سفارش: 09121309316

 

 

 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.