پارچه مخمل

پارچه مخمل

پارچه‌ ی مخمل یکی از زیباترین ولوکس ترین پارچه ها به شمار می آید. این پارچه دارای بافتی نرم، نازک با کرک‌های بسیار ظریف و کوتاه است و کاربردهای فراوانی دارد.

پارچه‌ ی مخمل بسیار انعطاف‌پذیر است و با استایل ها و حالت‌های مختلف به راحتی هماهنگ می شود.

از پارچه ی مخمل برای دوختن پیراهنی شیک ومجلل و شلوار و بلوزی راحت استفاده می شود.

همچنینی از این پارچه برای تزئین تخت خوابی سوپرلاکچری و یا کوسن‌های روی مبل راحتی خانه‌تان می توانید استفاده کنید.

انواع پارچه ی مخمل عبارتند از:

مخمل Devore که برای دوخت لباس‌های مجلسی و رسمی بکار می رود.

مخمل Crushed که بسیار براق و زیبا است و درخشش ویژه‌ای دارد.

مخمل Plain که دارای سه مدل است و از ابریشم یا ویسکوز و یا کتان تهیه می‌شود.

مخمل Velveteen که از کتان تولید می‌شود واز سایر انواع مخمل ها، سنگین‌تر  است. در دوخت بسیاری از لباس‌ها و شلوارهای مخمل از این نوع پارچه استفاده می‌شود.

مخمل Embossed که طرح دار است و برای طراحی‌های خاص مورداستفاده قرار می‌گیرد.

یک نکته ی مهم‌ درهنگام انتخاب پارچه‌ی مخمل برای لباس‌ها، مناسب بودن جنس آن برای فصل و آب‌وهوای موردنظر است. اکثر افراد فکر می کنند که به دلیل سنگینی و گرمی پارچه ی مخمل ، این پارچه فقط مناسب فصل پاییز و زمستان است. این در حالی است که بسیاری از سلبریتی ها و طراحان مد، از پارچه ی مخمل برای طراحی لباس‌های بهاره و تابستانی استفاده می کنند.البته پیراهن‌های مخمل در فصول گرم، تنها در مراسم و میهمانی‌ها خاص مورداستفاده قرار می‌گیرند و اصالت و زیبایی منحصربه‌ فردی را برای افراد رقم می‌زنند.

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده ی شیک ترین و باکیفیت ترین شلوارهای زنانه به صورت عمده ،در خدمت خریداران گرامی است.

شماره ثبت سفارش: 09121309316

 


آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.