پارچه لینن

پارچه لینن

پارچه لینن (Linen) یا الیاف کتان که اشتباها ، به آن لنین گفته می شود، پارچه ایست که از گیاه کتان تولید می شود.
الیاف لینن به دلیل قابلیت جذب بالا ، خنک است.طراحان مد ولباس با استفاده  از چاپ های متنوع بر روی پارچه لینن به دلیل خوش فرمی ، زیبایی خاصی به آن بخشیده اند.

پارچه لینن با خاصیت خنک و سبک بودن ، تعرق بدن را کاهش داده، پوست را شاداب و تازه نگه می دارد واز اینرو در آب و هوای شرجی کاربرد دارد.شستشو و خشک کردن پارچه لینن به راحتی انجام می شود . 

پارچه لینن برای تهیه ی حوله، ملحفه، کفش و لباس استفاده می شود.همچنین پارچه ی لینن یکی از بهترین انتخاب ها برای دوخت شلوار در فصل گرماست.

پارچه لینن اصلی که به نام کتان کاغذی معروف است به دلیل سبکی و نازکی کمی چروک می شود ولی با یک اتوی ملایم یا حتی دست خیس صاف می شود .

لینن به پارچه کنفی هم مشهور است که مناسب فصل تابستان است . نوع مرغوب این پارچه 70 درصد پنبه 10 درصد پلی استر و 20 درصد ویسکوز دارد ..الیاف لینن از مقاومت بالاتری نسبت به پنبه برخوردار است .

پارچه لینن، مقاوم‌ ترین الیاف در دنیا را دارد. حتی الیاف کاغذ پول نیز از لینن تهیه شده است تا مقاومت آن را بیشتر کند.به دلیل مقاوم بودن لینن، طول عمر این پارچه و منسوجات آن نسبت به سایر پارچه ها بیشتراست .الیاف پارچه لینن ضد آلرژی است و انتخاب این پارچه برای افرادی که حساسیت زیادی دارند گزینه مناسبی است.


پارچه لینن از دسته پارچه‌ هایی است که بیشتر برای کارهای اسپورت و راحت استفاده می‌ شود. پس اگر به دنبال پارچه ای خنک برای پوششی اسپورت در فصل گرم سال هستید، لینن انتخاب خوبی است.

 

تولیدی نیک پوشان با هدف جلب رضایت مشتریان ، جدیدترین و بروزترین شلوارهای زنانه را با مرغوب ترین پارچه ها و با قیمتی مناسب به صورت عمده عرضه می کند.

شماره تماس جهت ثبت سفارش :09121309316

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.