شلوار ویسکوز زنانه

شلوار ویسکوز زنانه

یکی دیگر از انواع شلوارهای زنانه ،شلوار ویسکوز می باشد که ظاهری براق دارد و کمی هم از خاصیت ارتجاعی برخوردار است.در این مقاله به بررسی مشخصات پارچه ویسکوز می پردازیم.

 الیاف پارچه ویسکوز بر خلاف تصور عمومی دارای پایه طبیعی  بوده و همچون پنبه و لینن دارای ماهیت گیاهی (سلولزی) هستند.

تنها تفاوتی الیاف ویسکوز(ریون) نسبت به پنبه و لینن این است که  مانند کاغذ که طی فرایندی از چوب درختان به شکل کاغذ در می آید ،تولید الیاف ویسکوز نیزبه این صورت است .لذا از آنجا که تولید این الیاف به دست بشر صورت می گیرد، به آن الیاف “بشر ساخته” گفته می شود.

باید بدانید که الیافی چون نایلون و پلی استر هم بشر ساخته هستند ولی از نوع کاملا مصنوعی زیرا پایه این الیاف مشتق شده از مواد نفتی است .

پارچه ویسکوزخاصیت ارتجاعی کمی به نسبت مدل های طبیعی دارد. به این شکل که تن خور خشک تری پیدا می کند و همین پایین بودن کشسان یا ارتجاع آن سبب شده تا به سادگی چروک شود و دائما نیاز به اتو کشیدن دارند.

پارچه ویسکوز نسبت به پارچه های پنبه ای ظاهر درخشان و براقی دارند، زیرا پارچه های پنبه ای کدر تر هستند و با دیدن آن به فکر رنگ های کدر می افتید اما پارچه ویسکوز و مخصوصا پلی استر برق خاصی در جنس و الیاف پارچه به صورت اولیه وجود دارد. پارچه ویسکوز داخل آب جوش براقیت خود را از دست می دهد و به مرور زمان کدر می شود.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید