شلوار ویسکوز زنانه

شلوار ویسکوز زنانه

یکی دیگر از انواع شلوارهای زنانه ،شلوار ویسکوز می باشد که ظاهری براق دارد و کمی هم از خاصیت ارتجاعی برخوردار است.در این مقاله به بررسی مشخصات پارچه ویسکوز می پردازیم.

 الیاف پارچه ویسکوز بر خلاف تصور عمومی دارای پایه طبیعی  بوده و همچون پنبه و لینن دارای ماهیت گیاهی (سلولزی) هستند.

تنها تفاوتی الیاف ویسکوز(ریون) نسبت به پنبه و لینن این است که  مانند کاغذ که طی فرایندی از چوب درختان به شکل کاغذ در می آید ،تولید الیاف ویسکوز نیزبه این صورت است .لذا از آنجا که تولید این الیاف به دست بشر صورت می گیرد، به آن الیاف “بشر ساخته” گفته می شود.

باید بدانید که الیافی چون نایلون و پلی استر هم بشر ساخته هستند ولی از نوع کاملا مصنوعی زیرا پایه این الیاف مشتق شده از مواد نفتی است .

 پارچه یا الیاف ویسکوز قابلیت بالایی در جذب رطوبت دارد که گاهی تا 50% بیشتر از پنبه می شود و با جذب رطوبت استحکامش کاهش می‌یابد .

خیس شدن پارچه های این مدل الیاف ، سبب ضعیف و کوتاه شدن عمرشان می‌ شود.

پارچه ویسکوزخاصیت ارتجاعی کمی به نسبت مدل های طبیعی دارد. به این شکل که تن خور خشک تری پیدا می کند و همین پایین بودن کشسان یا ارتجاع آن سبب شده تا به سادگی چروک شود و دائما نیاز به اتو کشیدن دارند.

پارچه ویسکوز نسبت به پارچه های پنبه ای ظاهر درخشان و براقی دارند، زیرا پارچه های پنبه ای کدر تر هستند و با دیدن آن به فکر رنگ های کدر می افتید اما پارچه ویسکوز و مخصوصا پلی استر برق خاصی در جنس و الیاف پارچه به صورت اولیه وجود دارد. پارچه ویسکوز داخل آب جوش براقیت خود را از دست می دهد و به مرور زمان کدر می شود.

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده باکیفیت ترین و شیک ترین شلوارهای ویسکوز زنانه بصورت عمده در خدمت خریداران گرامی است.

این تولیدی برای جلب نظر شما خریداران گرامی،از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها برای تولید و دوخت شلوارهای زنانه استفاده می کند و با نازل ترین قیمت به بازار عرضه می کند.

جهت ثبت سفارش های خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست. شلوار زنانه, تولیدی شلوار زنانه و خرید شلوار زنانه با جدیدترین مدل شلوار زنانه به صورت عمده از تولیدی شلوار زنانه.شلوار زنانه عمده,تولیدی شلوار زنانه با بیش از 20 سال تجربه کاری در زمینه تولید،بهترین کبفبت شلوار زنانه در ایران را از ما بخواهید. با ما شیک پوشی را تجربه کنید و متفاوت باشید و بدرخشید سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. انتخاب شلوار مناسب برای مهمانی ها ومتناسب هر فصل از دغدغه های بانوان است. تولیدی شیک پوشان با ارائه ی شیک ترین و جدیدترین شلوارهای زنانه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت درطرح ها و رنگ های متنوع برای سلیقه های مختلف، انتخاب را برای مشتریان آسان نموده است. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.
انتخاب شلوار مناسب برای مهمانی ها ومتناسب هر فصل از دغدغه های بانوان است. تولیدی نیک پوشان با ارائه ی شیک ترین و جدیدترین شلوارهای زنانه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت درطرح ها و رنگ های متنوع برای سلیقه های مختلف، انتخاب را برای مشتریان آسان نموده است.تولیدی نیک پوشان با ارائه طراح های متنوع سعی در جلب نظر شما مشتریان گرامی را دارد. جدیدترین شلوارها را بامراجعه به سایت نیک پوشان به صورت عمده سفارش دهید. شماره تماس جهت ثبت سفارش : 09121309316