شلوار جین فاق بلند

شلوار جین فاق بلند

تا چند سال پیش شلوار جین فاق بلند، شلواری کاملا قدیمی و از مد افتاده به شمار می آمد.اما با چرخه مد دوباره مدل‌های دهه هشتاد باب شدند و اکنون شلوار جین فاق بلند جزو لباس‌های مد روز و شیک است. اما مزیت شلوارجین فاق بلند راحتی و تطبیق‌پذیری آن هاست که تقریبا به همه می‌آید و هر کسی با هر فرم اندام و چاقی و لاغری می‌تواند از آن استفاده کند.

شلوار فاق بلند می‌تواند جین، پارچه‌ای یا از جنس‌های دیگر باشد و فرم پاچه آن هم می‌تواند راسته، تنگ یا  دمپا گشاد باشد و خود شلوار هم می‌تواند چسبان، اندازه یا گشاد باشد.خط کمرشلوار جین فاق بلند درست روی خط طبیعی کمر قرار می‌گیرد که هم برای افراد لاغر مناسب است چون نگه داشتن شلوار را ساده می‌کند و هم برای افراد چاق چون چاقی شکم و پهلو‌ها را می پوشاند و در واقع شکم را نصف می‌کند.

این شلوارها را با هر مدل کفشی می‌توان پوشید اما ترکیب آن با کفش پاشنه بلند بسیار ایده ال است. شلوارهای جین‌ فاق بلند معمولا فرم کژوال یا روزمره‌ تری دارند، پس آن‌های را با یک تی شرت مدرن یا با تی شرت با طرح‌های فانتزی می توان ست کرد.

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده شیک ترین و باکیفیت ترین شلوارهای زنانه به صورت عمده در خدمت خریداران گرامی است.

شماره تماس جهت ثبت سفارش: 09121309316

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.