پارچه شانتون

پارچه شانتون

پارچه شانتون یکی از پارچه های است که بیشتر برای دوخت کت، دامن، شلوار و مانتو به کار می رود.

در این مقاله خصوصیات پارچه ی شانتون را ارائه می کنیم:

-پارچه شانتون با بافت درشتی که نسبت به پارچه های دیگر دارد ،برای دوخت لباس سبک تر و راحت تر است.بویژه برای افراد چاق مناسب است.

- پارچه ی شانتون با داشتن قابلیت شستشوی بالا، مناسب برای لباس هایی است که به دلیل استفاده ی روزمره زیاد شستشو می شوند. این پارچه حتی با شستشوی زیاد هیچگونه آبرفت یا رنگ رفتگی ندارد.

-یکی ازمهم ترین ویژگی های پارچه شانتون ، شستشوی زیاد بدون نیاز به اتوکردن است که به دلیل بافت درشت و غیر متراکم پارچه شانتون است.

-بافت پارچه شانتون به گونه ایست که لباس های دوخته شده با آن هم مناسب فصول گرم و هم مناسب فصول سرد است.

- افراد چاق زیاد عرق می کنند. پارچه شانتون بدلیل استفاده از الیاف پنبه ای و عبور حرارت بدن باعث خنک شدن بدن در فصول گرم می شود و از بوی عرق جلوگیری می کند. همیچنین این پارچه خاصیت ضد حساسیت دارد.

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده باکیفیت ترین و شیک ترین شلوارهای زنانه بصورت عمده در خدمت خریداران گرامی است.

شماره تماس برای ثبت سفارش : 09121309316


 

 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.