شلوار شانتون زنانه

شلوار شانتون زنانه

شلوارهای شانتون هم مناسب فصول گرم و هم مناسب فصول سرد هستند.این شلوارها با کیفیت عالی و دارای خاصیت ضد حساسیت و ضد عرق هستند.برای آشنایی بیشتر با شلوارهای شانتون و انتخاب بهتر، مطالب زیر که درمورد ویژگی های پارچه شانتون می باشد ، مطالعه نمایید.

پارچه شانتون یکی از پارچه های است که بیشتر برای دوخت کت، دامن، شلوار و مانتو به کار می رود.

در این مقاله خصوصیات پارچه ی شانتون را ارائه می کنیم:

- پارچه ی شانتون با داشتن قابلیت شستشوی بالا، مناسب برای لباس هایی است که به دلیل استفاده ی روزمره زیاد شستشو می شوند. این پارچه حتی با شستشوی زیاد هیچگونه آبرفت یا رنگ رفتگی ندارد.

-بافت پارچه شانتون به گونه ایست که لباس های دوخته شده با آن هم مناسب فصول گرم و هم مناسب فصول سرد است.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.


آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه