آشنایی با شلوار جین

آشنایی با شلوار جین

شلوار جین به شلوارهایی گفته می شوند که از پارچه دنیم (Denime) تهیه می شوند. دنیم به پارچه کتانی گفته می شود که دارای بافت راه راه و ضخیم است و بیشتر برای دوخت شلوار از ان استفاد می شود.در ایران عموما به شلوار جین ،لی هم می گویند .درصورتیکه لی نام یک برند است و جین و لی هیچ فرقی با هم ندارند.

اولین بار پارچه ی جین در کشور فرانسه و ایتالیا تولید شد.در حقیقت کلمه جین ازکلمه ی "جنوا" که نام منطقه ای در ایتالیا بوده است ،گرفته شده است . در اواخر قرن نوزدهم پارچه ی جین درجنوا تولید شد. اما آمریکایی ها نام این منطقه را به شیوه خود بیان می کردند و جنوا را جین تلفظ می کردند.به  تدریج در زمان کوتاهی همه ازاین تلفظ استفاده کردند و درسراسردنیا به این شلوار، جین می گفتند.

نخستین بار از پارچه جین اولیه یا دنیم برای دوخت لباس ملوانان استفاده شد.اما در سال 1950 شلوار جین در بین نوجوانان محبوبیت پیدا کرد و بعدها عموم از آن استفاده کردند.

قدیمی ترین برندهای جین عبارتند از : لی ، لیوایز متعلق به لوی استراوس و رنگلر.

اصولا شلوارهای جین به رنگ آبی یا همان نیلی هستند.برای رنگ شلوارها، رنگ نیل بکار برده می شود که اولین بار در هند تولید و پرورش داده شد و اکنون در فرایندهای شیمیایی تولید می شود.

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده شیک ترین شلوارهای جین زنانه به صورت عمده در خدمت خریداران گرامی است.

شماره تماس جهت ثبت سفارش : 09121309316

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.