شلوار دیپلمات زنانه

شلوار دیپلمات زنانه

شلوار دیپلمات زنانه همان شلوار پارچه‌ ای کلاسیک است که نه بسیار گشاد و نه خیلی تنگ است. این شلوارها بیشتر بارنگ تیره و پارچه‌های راه‌ راه معروف هستند اما انواع مختلفی دارند.درگذشته این نوع شلوار فقط برای استایل رسمی و اداری یا حتی تجاری استفاده میشد، اما امروزه استفاده‌های گوناگونی از آن می‌شود.جنس پارچه برای دوخت شلوار دیپلمات زنانه بسیار مهم است . برای دوخت شلوار دیپلمات از پارچه‌های نیمه ضخیم یا به اصطلاح نیمه‌خشک و آهاردار استفاده می‌شود. البته امروزه از پارچه‌های نرم با خاصیت شکل‌پذیری بالا نیز برای دوخت شلوار دیپلمات دخترانه استفاده می‌شود. برای دوخت این نوع شلواراز انواع پارچه‌های دیگری مانند فاستونی، کرپ (گاباردین) و… استفاده می شود.

بهتر است برای دوخت شلوارهای رسمی از رنگ‌های تیره‌تر و پارچه‌هایی که کمتر چروک می‌شوند استفاده کنید. پارچه‌ای را انتخاب کنید که در عین نرمی و لطافت، روی بدن صاف قرار گیرد وشل و بی‌حالت نباشد. نکته مهم دیگر انتخاب رنگی است که باپوست شما همخوانی داشته باشد.

استفاده از کت ‌و شلوار دیپلمات زنانه در ملاقات های کاری و تجاری انتخاب مناسبی است.

در مهمانی های نیمه رسمی، مراسم خواستگاری و برای استایل کژوال یا همان روزمره و برای استایل دانشجویی هم استفاده می شود.

کفش مناسب برای شلواردیپلمات ،کفش پاشنه بلندی است که پاشنه جدا و باریک داشته باشد.این اصول در استایل رسمی باید رعایت شود اما در استایل کژوال می‌توانید آزادانه کفش موردنظر خود را انتخاب کنید.

یکی از بهترین و شکیل ترین شلوارهای زنانه ، شلوار دیپلمات است که توسط تولیدی نیک پوشان تولید و عرضه می شود.

این تولیدی با بکارگیری بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها و بهره مندی از مجرب ترین کارکنان ، باکیفیت ترین و زیباترین شلوارهای زنانه منطبق با سلیقه بانوان ایرانی ارائه می دهد.

برای کسب اطلاع از قیمت و نحوه سفارش کالای موردنظر خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

سفارش فقط به صورت عمده می باشد.

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه