شلوار دمپا گشاد

شلوار دمپا گشاد

شلوار دمپا گشاد مناسب فصل تابستان است. اگر می خواهید در این شلوار شیک و جذاب به نظر بیایید به چند نکته توجه کنید:

-شلوار گشاد با رنگ های خنثی مثل خاکستری ، مشکی ، سفید ،کرم یا شتری به راحتی با رنگ های دیگر ست می شوند.

-شلوار گشادجین رنگ تیره را با یک کفش کتانی یا کفش های تخت یا پاشنه دار هماهنگ کنید.

-بلوز یا پیراهن خود را در شلوارتان قرار دهید.

-می توانید از سرتا پا یک رنگ بپوشید. این سبک خاص ، زیبایی شما را به چشم می آورد.

-شلوار گشاد با دمپای کوتاه می تواند سبک خاصی به استایل شما بدهد.

این مدل شلوار تقریبا برای همه افراد مناسب است اما افراد لاغر و بلندقد بهتر است شلوارهای فاق بلند بپوشند. کسانی هم که پایین تنه درشت تری دارند بهتر است شلواری انتخاب کنند که کاملا قالب پاهایشان باشد.

هنگام خرید به این نکته توجه کنید که شلوار های پاچه گشاد باید از زانو به بالا کاملا اندازه و مناسب باشد و از زانو به پایین گشادتر شود. قد شلوار نیز باید کاملا مماس با زمین باشد و کاملا روی پاهای شما را بپوشاند یا روی
کفش
قرار بگیرد، قد شلوارباید به گونه ای باشد که جلوی شلوار تا نخورد و صاف باشد.

فرم این شلوارها به گونه ایست که هم با بلوز تنگ و هم با بلوز گشاد می توان پوشید.

با شلوارهای جین دمپاگشاد بلوزهای راحتی و تیشرت یا هر نوع بلوزی چه رسمی و چه مجلسی می‌توانید بپوشید اما با شلوار دمپای پارچه‌ای مثل کرپ یا ساتن بلوز مجلسی و رسمی بپوشید.

 مانتوی مناسب با شلوار دمپا گشاد مانتویی است که بلندی مانتو روی زانو یا بالای زانو باشد تا شلوارشما را لاغرتر نشان دهد.

بهتر است مانتویی که با شلوار دمپا گشاد می‌پوشید فیت اندامتان باشد یعنی تنگ یا گشاد نباشد.

 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.