شستشوی شلوار مشکی

شستشوی شلوار مشکی

در این مقاله نکاتی پیرامون شستشوی لباس های مشکی بویژه شلوار مشکی ارائه می شود:

-لباس های مشکی را بیش از حد نشویید .شستشوی بیش از حد باعث از بین رفتن رنگ شلوار و بور شدن آن می شود.

-شلوار مشکی را با لباس های دیگر نشویید و باید آن را با لباس های تیره و مشکی دیگر بشویید وبر اساس وزن لباس ها آن ها را باهم بشویید.

-شلوار و لباس های مشکی را پشت و رو بشویید. زبرا در فرایند شستشو سطح پارچه به هم ساییده می شود و باعث رنگ پریدگی شلوار یا لباس های مشکی می شود.زیپ ها و دکمه های لباس ها را ببندید و پشت و رو بشویید.

-آب گرم رنگ را از روی الیاف پارچه می برد.شلوار و لباس های مشکی را با آب سرد بشویید.

-برای جلوگیری از رنگ پریدگی لباس های مشکی کوتاه ترین زمان شستشو را انتخاب کنید.

-از موادشوینده مخصوص البسه مشکی برای شستشو استفاده کنید.

-لباس ها را در هوای آزاد و دور از نور آفتاب آویزان و خشک کنید و از خشک کن ماشین لباس شویی استفاده نکنید .گرمای خشک کن رنگ لباس های مشکی را بور می کند.

-همچنین می توانید در فرایند شستشوی لباس ها و شلوار مشکی از سرکه یا نمک استفاده کنید.

 

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده شیک ترین و جدیدترین شلوارهای زنانه به صورت عمده در خدمت شما خریداران گرامی است.

شماره تماس جهت سفارش :09121309316

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.