شلوار گاباردین

شلوار گاباردین

یکی از انواع شلوارهای زنانه ، شلوار گاباردین است که از پارچه ی  گاباردین برای دوخت این شلوارهای استفاده می شود.در این مقاله به بررسی بافت و انواع پارچه های گاباردین می پردازیم.

گاباردین پارچه ای محکم و متراکم ،سنگین یا با وزن متوسط ، کج راه (سرژه ) و از الیاف مختلف یا مخلوطی از الیاف است.

در قرون وسطی به ردا و شنل گاباردین گفته میشد.

از گاباردین بیشتر در دوخت پالتو و کت و شلوار استفاده می شود.

گاباردین از نخ کارد یا شانه شده ی یک لا یا چند لای فاستونی ،پنبه ، ابریشم و استاپیل ریون و یا مخلوطی از الیاف تولید می شود.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.


محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید