انواع پارچه گاباردین

انواع پارچه گاباردین

گاباردین پارچه ای محکم و متراکم ،سنگین یا با وزن متوسط ، کج راه (سرژه ) و از الیاف مختلف یا مخلوطی از الیاف است.

در قرون وسطی به ردا و شنل گاباردین گفته میشد.

از گاباردین بیشتر در دوخت پالتو و کت و شلوار استفاده می شود.

گاباردین از نخ کارد یا شانه شده ی یک لا یا چند لای فاستونی ،پنبه ، ابریشم و استاپیل ریون و یا مخلوطی از الیاف تولید می شود.

در پارچه گاباردین ، تارها بر روی بافت پارچه مشخص است. بافت سرژه 22 دارای زاویه 45 تا 63 است و تعداد تارها در هر 2.5 سانتی متر دو برابر پودهاست و خطوط مورب پارچه مشخص هستند.

گاباردین پنبه ای دارای بافت سرژه 63 درجه و زاویه بیش از 45 درجه که زاویه سرژه معمولی است و اگر با جهت سرژه به چپ درصورتی که از یک لا نخ بافته شده باشد و جهت خطوط سرژه به راست اگر از چندلایه نخ بافته شده باشد تولید می شود.

گاباردین ریون به گاباردین پنبه ای شبیه است.


آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.