انواع پارچه ی کرپ

انواع پارچه ی کرپ

جنس پارچه ی کرپ از جنس هایی چون ابریشم، پشم و یا پلی استراست. این پارچه با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است. بافت پارچه های کرپ دارای دو نوع مختلف است ، نوع اول به نرم یا کرپ مشرقی و نوع دوم به سخت یا پیچ خورده معروف هستند.کرپ پارچه ای است که می تواند از الیاف اکثر پارچه های اصلی تولید  شود و ضخامتش متغیر است.از مهمترین ویژگی های کرپ کش آمدن پارچه کرپ بافت سوزنی شکلی که پارچه کرپ دارد و ضخامت مناسب و سبکی آن است.

انواع کرپ به شرح زیر است:

کرپ گلدار ترک که بیشتر برای دوخت کت، مانتو، سارافون، دامن و بلوز به کار می رود.

کرپ اسکاچی که حالت کشسانی دارد و از ویژگی های آن ریزش زیبا و حالت ایستایی خوب پارچه کرپ اسکاچی است.از این پارچه برای دوخت مانتو و سارافون استفاده می شود.

کرپ فلورانس که دارای جنسی نرم و دراپه ی زیبا و بافتی محکم است.در بافت این پارچه از پلی استر استفاده شده که به آن خاصیت ضدچروکی می دهد.این پارچه در دوخت کت و دامن، پیراهن و حتی مانتو کاربرد دارد.

کرپ حریر به دلیل داشتن بافتی بادوام و ظریف برای دوخت لباس های مجلسی ، کت وشلوار و مانتوبه کار می رود.رنگ های تیره ی این پارچه بسیار پرفروش هستند.

کرپ دیور که الیاف آن از نخ پنبه ای و درصد بیشتری پلی استراست و به آن خاصیت ضد چروکی می دهد.از این پارچه در دوخت انواع بلوزهای مد روز، مانتو، لباس شب و پیراهن های کوتاه استفاده می شود.

کرپ حبابی یا پفکی که الیافی برجسته و لطیف دارد و به دلیل اینکه کمترچروک می شود برای پیراهن و شومیز استفاده می شود.

کرپ پشمی یا نخی که از الیاف پشم تهیه می شود و دارای بافتی یکدست و منسجم است و یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارین کرپ ها به شمار می رود.

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.