شلوار کرپ زنانه

شلوار کرپ زنانه

برای آشنایی بیشتر شما خریداران گرامی با جنس های مختلف پارچه که در تولید شلوارهای زنانه بکار می رود ، به بررسی پارچه ی کرپ در این مقاله می پردازیم.

جنس پارچه ی کرپ از جنس هایی چون ابریشم، پشم و یا پلی استراست. این پارچه با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است. بافت پارچه های کرپ دارای دو نوع مختلف است ، نوع اول به نرم یا کرپ مشرقی و نوع دوم به سخت یا پیچ خورده معروف هستند.کرپ پارچه ای است که می تواند از الیاف اکثر پارچه های اصلی تولید  شود و ضخامتش متغیر است.از مهمترین ویژگی های کرپ کش آمدن پارچه کرپ بافت سوزنی شکلی که پارچه کرپ دارد و ضخامت مناسب و سبکی آن است.

انواع کرپ به شرح زیر است:

کرپ گلدار ترک که بیشتر برای دوخت کت، مانتو، سارافون، دامن و بلوز به کار می رود.

کرپ اسکاچی که حالت کشسانی دارد و از ویژگی های آن ریزش زیبا و حالت ایستایی خوب پارچه کرپ اسکاچی است.از این پارچه برای دوخت مانتو و سارافون استفاده می شود.

کرپ فلورانس که دارای جنسی نرم و دراپه ی زیبا و بافتی محکم است.در بافت این پارچه از پلی استر استفاده شده که به آن خاصیت ضدچروکی می دهد.این پارچه در دوخت کت و دامن، پیراهن و حتی مانتو کاربرد دارد.

کرپ حریر به دلیل داشتن بافتی بادوام و ظریف برای دوخت لباس های مجلسی ، کت وشلوار و مانتوبه کار می رود.رنگ های تیره ی این پارچه بسیار پرفروش هستند.

کرپ دیور که الیاف آن از نخ پنبه ای و درصد بیشتری پلی استراست و به آن خاصیت ضد چروکی می دهد.از این پارچه در دوخت انواع بلوزهای مد روز، مانتو، لباس شب و پیراهن های کوتاه استفاده می شود.

کرپ حبابی یا پفکی که الیافی برجسته و لطیف دارد و به دلیل اینکه کمترچروک می شود برای پیراهن و شومیز استفاده می شود.

کرپ پشمی یا نخی که از الیاف پشم تهیه می شود و دارای بافتی یکدست و منسجم است و یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارین کرپ ها به شمار می رود.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان خود ، انواع شلوارهای زنانه را در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمتی بسیار مناسب به بازارعرضه می کند .شلوارهای زنانه این تولیدی با بهترین دوخت و درسایزهای مختلف در اختیار شما خریداران گرامی قرار گرفته است.

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده ی بهترین و باکیفیت ترین شلوارهای زنانه به صورت عمده در خدمت شما مشتریان گرامی است.پیش از خرید از انواع شلوارهای زنانه این سایت دیدن نمایید

جهت ثبت سفارش با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه