شلوار کتان

شلوار کتان

الیاف کتان درایران کشت نمی شود وازساقه ی گیاهی به نام فلاکس استخراج می شود.

قدرت جذب عرق این پارچه بالاست وبه دلیل خنکی وراحتی ،ابن پارچه انتخاب مناسبی برای فصل های گرم است.

انواع پارچه کتان عبارتند از:

کتان کاغذی

کتان پنبه ای

کتان کش

کتان سنگین

کتان معمولی

کتان کش به دلیل راحتی که درقسمت ران وباسن دارد وهمچنین خوش فرمی گزینه ی مناسب برای شلوار زنانه است.

کتان پارچه ی مقاومی است و این پارچه رادرماشین لباس شویی ودرجه حرارت بالا می توان شست .

اما به این نکته توجه کنید که برخی ازموادشوینده به بافت این پارچه آسیب می رسانند ، پس بهتراست قبل ازشستشو به لیبل روی لباس توجه کنید.

بهتر است بعداز تعویض لباس به جای تا کردن، آن را آویزان کنید وهنگام اتوزدن کمی پارچه را نمدار کنید تا چین وچروک پارچه به راحتی بازشود.

شلوارهای کتان به دلیل راحتی و مقاومت پارچه ی آن در میان بانوان ، دارای طرفداران بسیاری است .این شلوارها هم در فصل گرما و هم در فصل سرد سال مورد استفاده قرار می گیرند.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید