شلوار کتان

شلوار کتان

الیاف کتان درایران کشت نمی شود وازساقه ی گیاهی به نام فلاکس استخراج می شود.

قدرت جذب عرق این پارچه بالاست وبه دلیل خنکی وراحتی ،ابن پارچه انتخاب مناسبی برای فصل های گرم است.

پارچه کتان کاربردها ومدل های مختلفی دارد:

کتان کاغذی

کتان پنبه ای

کتان کش

کتان سنگین

کتان معمولی

کتان کش به دلیل راحتی که درقسمت ران وباسن دارد وهمچنین خوش فرمی گزینه ی مناسب برای شلوار زنانه است.

کتان پارچه ی مقاومی است و این پارچه رادرماشین لباس شویی ودرجه حرارت بالا می توان شست .

اما به این نکته توجه کنید که برخی ازموادشوینده به بافت این پارچه آسیب می رسانند ، پس بهتراست قبل ازشستشو به لیبل روی لباس توجه کنید.

بهتر است بعداز تعویض لباس به جای تا کردن، آن را آویزان کنید وهنگام اتوزدن کمی پارچه را نمدار کنید تا چین وچروک پارچه به راحتی بازشود.

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده شیک ترین و باکیفیت ترین شلوارها به صورت عمده در خدمت مشتریان گرامی است.

شماره تماس جهت سفارش: 09121309316آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.