انتخاب شلوار مشکی مناسب

انتخاب  شلوار مشکی مناسب

یکی از کاربردی ترین شلوارهای زنانه ، شلوار مشکی است.برخلاف تصور ، شلوارهای مشکی تنها یک طرح و مدل ندارند.شلوارهای مشکی نیز دارای طرح های متنوعی هستند که هرکدام برای یک اندام خاص مناسب است.

همه ی انواع شلوارهای مشکی برای خانم های قدبلند مناسب هستند اما بهترین مدل، شلواردمپا گشاد است.

شلوارهایی که دارای برش ها یا تکه دوزی های عمودی هستند، شلوارهای مناسبی برای خانم های قد کوتاه هستند.همچنین مدل هایی که کمی از مچ پا بالاتر قرار می گیرند هم برای این خانم ها گزینه ی مناسبی هستند.

شلوارهایی که از کمر به پایین حالت راسته دارند وبا قسمت ران هم اندازه باشد برای خانم هایی که پایین تنه چاقی دارند مناسب است.

خانم هایی که چاق هستند ولی خط کمر آن ها مشخص است می توانند از شلوار گشاد استفاده کنند .این شلوارها پاهای این خانم ها را لاغرتر نشان می دهند.

 خانم هایی که اندام لاغر با شکم دارند ، می توانند شلوار راسته ای بپوشند که خط کمر آن روی وسط شکم باشد تا کمی چاقی شکم آن ها را بگیرد.

خانم هایی که اندام سیبی شکل دارند یعنی شکم آن ها بزرگ است، می توانند شلواری را انتخاب کنند که در قسمت کمر آزاد و در قسمت های پایین تر پا آزادتر باشند تا چاقی شکم آن ها را بپوشاند.

تولیدی نیک پوشان عرضه کننده ی بهترین و باکیفیت ترین شلوارهای زنانه به صورت عمده در خدمت شما مشتریان گرامی است.

تلفن تماس جهت سفارش: 09121309316


آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.