پارچه مناسب شلوار کلاسیک

پارچه مناسب شلوار کلاسیک

سعی ما در تولیدی نیک پوشان ارائه توضیحاتی درمورد پارچه های مناسب برای دوخت شلوارهای کلاسیک است تا شما را در انتخاب شلواری باکیفیت و مناسب همراهی کند.

از جمله پارچه های مناسب برای شلوارهای کلاسیک ،پارچه های کرپ و گاباردین است.

پارچه های کرپ از ابریشم،پشم ویا پلی استر تولید می شوند.یکی از شیک ترین و مناسب ترین پارچه ها برای دوخت شلوار زنانه مجلسی و اسپرت و حتی مانتو شلوارهای اداری و رسمی پارچه کرپ است .

در گذشته پارچه کرپ فقط در رنگ های تیره در بازار موجود بود اما امروزه رنگ های متنوع کرپ در بازار موجود است.

پارچه گاباردین ،پارپه ی دیگری است که برای دوخت شلوار بکار می رود که یک پارچه سخت ،محکم بافته شده است.

این پارچه انگلیسی بیشتر در دوخت کت و شلوار و مانتو و شلوار استفاده می شود.بافت این پارچه ریز از جنس پنبه ،پشم یا الیاف مصنوعی با نقش های برجسته تیغ ماهی،جناقی یا مخلوط راه راه اریب است که بافت آن همیشه ازسمت راست به چپ یا پایین به بالاست.

 

شلوارهایی که در تولیدی نیک پوشان تولید و عرضه می شود از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها تهیه می شوند که با قیمتی بسیار مناسب در مقایسه با قیمت بازار عرضه می شود.

تولیدی نیک پوشان با سال ها تجربه و داشتن نیروهایی مجرب و ماهر ،بهترین و باکیفیت ترین شلوارهای زنانه در طرح ها و مدل های متنوع مطابق سلیقه ی مشتریان شیک پوش خود را به صورت عمده عرضه می کند.

برای ثبت سفارش های خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه