ویژگی های شلوار جین خوب

ویژگی های شلوار جین خوب

در کمد لباس هرکس ، یکی از پوشاک مورد علاقه شلوار جین است که مورد علاقه اکثر جوانان و حتی افراد مسن است.پارچه هایی که شلوارهای جین از آن ها تهیه می شوند دارای تنوع هستند اما برای تشخیص کیفیت این شلوارها باید به چند نکته توجه کرد.

1-شلوار جینی را انتخاب کنید که وزن آن بیشتر و سنگین تر باشد.اگر شما چند شلوار را در دست بگیرید متوجه وزن آن ها می شوید. یک شلوار جین مرغوب بافتی نسبتا ملموس و قابل دید و کمی زبری و خشنی دارد که پس از مدتی که پوشیده می شود نرم و منعطف تر می شود.

2- به دوخت های کنار شلوارها و جیب های جین بیشتر دقت کنید که دقیق و منظم باشند.وجود دوخت های منظم دوبل، زنجیره ای ،محکم و با نخ ضخیم از نکات مثبت در انتخاب شلوار باکیفیت است.که این دوخت ها باید بدون بیرون زدگی و نخ کشی باشند و اگر در قسمت دوخت ها با دست شلوار را بکشید دوخت ها باید تا حدی محکم باشند.

3-با تمام این نکاتی که گفته شد اما امروزه با پیشرفت مد ،بیشتر بانوان از شلوارهای جین کشی استفاده می کنند.در هنگام خرید این نوع شلوارها به لیبل روی شلوارها دقت کنید . در شلوارهای مرغوب درصد کشیدگی روی این لیبل ها با کلماتی چون  Lycra، Spandex یا Stretch مشخص می شود.شلوارهای باکیفیت با عدد 1 یا نهایتا2 درصد مشخص می شوند و شلوارهای بالای 2 درصد کیفیت پایین تری دارند و با شستشو حالت خود را از دست می دهند و زود پاره می شوند.

4-در شلوارهای مرغوب به دکمه ها توجه کنید .در شلوارهای باکیفیت نام سازنده شلواربر روی دکمه ها و پیچ ها و میخ هایی که این دکمه ها را روی شلوار نگه می دارند  درج می شود.توجه کنید که وجود طرح های بزرگ و عجیب و غریب روی شلوار و جیب ها نشانه ی باکیفیت بودن آن ها نیست.

5-قیمت شلوار در بیشتر موارد تنها نکته ایست که افراد در انتخاب شلوار به آن توجه می کنند.البته گاهی هم مبلغ بالایی برای خرید جین در نظر می گیرند ولی هیچ کدام از نکات بالا را در نظر نمی گیرند.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

 

 

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید