شلوار مجلسی زنانه

شلوار مجلسی زنانه

شلوارهای مجلسی در دو طرح ساده و کارشده در بازار عرضه می شوند.

شلوارهای پارچه ای مجلسی با نگین و گیپور و مروارید تزیین می شوند.شلوارها مجلسی را با شومیز و تاپ یا بلوز می توان ست کرد و بهتر است با این نوع شلوارها کفش های پاشنه بلند پوشید.

قد این نوع شلوارها کوتاه و بلند است .مل های بلند آن روی کفش می افتند.

بیشتر طراحان لباس از گیپور و نگین در طراحی مدل های لباس بویژه شلوار استفاده می کنند.این نوع طرح ها در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد.

شلوارهای پارچه ای رنگ های متنوعی دارند که رنگ های کرم و سفید و مشکی پرطرفدارترین آن ها به شمار می آیند.شلوار مشکی را می توان با هر بلوز و تاپی ست کرد .هنگام خرید به جنس و مدل شلواری که تهیه می کنید دقت کنید تا شلواری باکیفیت و مناسب مهمانی و مجلس انتخاب کنید.

تولیدی نیک عرضه کننده انواع شلوارهای اسپرت و مجلسی زنانه به صورت عمده در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

تلفن تماس جهت سفارش :09121309316

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.