انواع شلوار جین زنانه

انواع شلوار جین زنانه

امروزه شلوار جین در طرح ها و رنگ های متنوع وارد بازار شده است تا افراد طبق سلیقه ی خود بتوانند شلوار مناسب را انتخاب و خریداری نمایند.

1-شلوار جین راسته که عرض این نوع شلوار از زانو به پایین یکسان است .

2- شلوار جین دم پا گشاد که از قسمت زانو به پایین شکل A دارد.

3-شلوارجین چکمه ای که درقسمت بالای زانو تنگ هستند و از زیر زانو کمی گشاد می شوند البته نه به اندازه ی جین دم پاگشاد.

4-شلوارجین پسرانه که برعکس جین چکمه ای دربالای زانو گشاد و در پایین تنگ می شود و اغلب پاره یا سنگ شور شده اند.اغلب این نوع مدل قد کوتاهی دارد.

5-شلوارجین بگی که بسیار گشاد و شل است و کمر آن پایین تر از قسمتی که باید باشد قرار می گیرد .البته خانم ها کمتر از این نوع شلوار استفاده می کنند.

6-شلوارجین گشاد که از بالا مانند دامن شلواری گشاد دوخته شده است.

7-شلوار جین برمودا که تا قسمت ساق پا کوتاه است.

8-شلوار جین لوله تفنگی که از بالا تا پایین تنگ و جذب هستند و بسیار زیبا.

تولیدی نیک پوشان در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت، با شماره های موجود تماس حاصل نمایید و سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

این تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خود، از بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها برای تولید شلوار استفاده می نماید و علاوه برآن، شلوارها را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نموده است. همچنین پیش از خرید می توانید از مدل های مختلف شلوار دیدن نمایید و بهترین ها را انتخاب و خریداری نمایید.

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید