انواع جین زنانه

انواع جین زنانه

امروزه شلوار جین در طرح ها و رنگ های متنوع وارد بازار شده است تا افراد طبق سلیقه ی خود بتوانند شلوار مناسب را انتخاب و خریداری نمایند.

1-جین راسته که عرض این نوع شلوار از زانو به پایین یکسان است .

2- جین دم پا گشاد که از قسمت زانو به پایین شکل A دارد.

3-جین چکمه ای که درقسمت بالای زانو تنگ هستند و از زیر زانو کمی گشاد می شوند البته نه به اندازه ی جین دم پاگشاد.

4-جین پسرانه که برعکس جین چکمه ای دربالای زانو گشاد و در پایین تنگ می شود و اغلب پاره یا سنگ شور شده اند.اغلب این نوع مدل قد کوتاهی دارد.

5-جین بگی که بسیار گشاد و شل است و کمر آن پایین تر از قسمتی که باید باشد قرار می گیرد .البته خانم ها کمتر از این نوع شلوار استفاده می کنند.

6-جین گشاد که از بالا مانند دامن شلواری گشاد دوخته شده است.

7-جین برمودا که تا قسمت ساق پا کوتاه است.

8-جین لوله تفنگی که از بالا تا پایین تنگ و جذب هستند و بسیار زیبا.

تولیدی نیک پوشان با ارائه ی بهترین و باکیفیت ترین شلوارهای زنانه به صورت عمده در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

شماره تماس جهت ثبت سفارش:  09121309316

آنچه باید بدانید

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه,سوالی که ذهن همگان در این عرصه را به خود مشغول میکند این است که چرا باید به نیک پوشان اعتماد کنند با کمی کنکاش به راحتی میتوان پاسخ را یافت. اطلاعاتی که درباره دنیای نیک پوشان جمع آوری شده است به صورت دسته بندی شده در نیک پوشان گرده هم آمده تا کاربران و مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن به آن دست یابند به زبان ساده تر بگوییم که برای راحتی شما و انتخابی بی دغدغه و سریع آنچه را که میخواهید در اختیارتان قرار گیرد به گونه ای که نیک پوشان پل ارتباطی باشد میان دنیای مدرنیته و طرفداران آن که تجربه خاصی را تجربه کنید. هدف اصلی نیک پوشان با نیرویی بیش از 150 نفر ثابت و 100 نفر متغیر جذب سرمایه نبوده بلکه اصالت در راستای خدمات و جلب اعتماد مشتریان و کاربران بوده است و ارئه بهترین کیفیت و قیمت و تحویل فوری خواهد بود. ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کار و کاربران از اعتقادات ماست.