شلوار جین سایز بزرگ زنانه

شلوار جین سایز بزرگ  زنانه

شلوار جین سایز بزرگ 42 تا 52 زنانه

بانوانی که سایز بزرگ دارند، در گذشته با مشکل انتخاب شلوار مواجه بودند. شلوارهای جین زنانه بیشتر در سایزهای استاندارد در بازار موجود بودند. 

تولیدی نیک پوشان تلاش نموده است که برای بانوان عزیزی که دارای سایز بزرگ هستند، نیز شلوار تولید نماید و مشکل این عزیزان را برطرف نموده است. این شلوارها از سایز 42 تا 52 موجود می باشد و در رنگ های متنوع بویژه رنگ های طوسی و ذغالی به بازار عرضه شده است. برای ثبت سفارش به صورت عمده می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید