شلوار اسلش زنانه

شلوار اسلش زنانه

شلواراسلش یکی از شلوارهایی است که امروزه هم در بین آقایان و هم در بین خانم ها دارای طرفداران بسیاری است. این شلوارها کاربردهای مختلفی دارند و در اصل بیشتر برای فعالیت های ورزشی استفاده می شوند اما امروزه برای یک تیپ کژوال و روزمره نیز از شلوار اسلش استفاده می شود. شلوارهای اسلش دارای کمر کش هستند و در برخی از آنها در قسمت کمر از یک بند برای تنظیم تنگی و گشادی کمر شلوار استفاده شده است. شلوارهای اسلش در ناحیه مچ پا دارای کش می باشند. همچنین این شلوارها حالت آزاد و گشادی دارند. شلوارهای اسلش دارای طرح ها و مدل های مختلف هستند و دارای تنوع در نوع پارچه می باشند.

تولیدی نیک پوشان با بهره مندی از کارکنانی مجرب و کارآزموده، بهترین و باکیفیت ترین شلوارهای اسلش را تولید و به بازار عرضه نموده است.به همین دلیل در راستای جلب رضایت شما خریداران گرامی، مدل های مختلف شلوارهای زنانه را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

برای ثبت سفارش به صورت عمده با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

محصولات تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه - شلوار زنانه عمده
تولیدی نیک پوشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه شلوار زنانه توانسته بهترین کیفیت را به نام خود کند.شلوار زنانه,تولیدی شلوار زنانه

ما در بالی کیک به رضایت مشتریان بیشتر از همه اهمیت میدهیم چرا که بالی کیک در کنار هزینه مناسب کیک ها به کیفیت بالا و ویژه کیک اهمیت زیادی میدهد تا مشتریان خود را همیشگی داشته باشد و بتواند به سر زبان ها بیاندازد اسم خود را، و ما مفتخر با آشنایی شما مشتریان عزیز هستیم .
ما کیک فانتزی خانگی را با جدیدترین مدلهای روز به شما مشتریان عرضه میکنیم سفارش کیک فانتزی خانگی در بالی کیک این امکان را به شما میدهد تا انواع کیک فانتزی خانگی را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش این مدل کیک داشته باشید،بالی کیک را به خاطر بسپارید